ឯកឧត្តម សរ គឹម​សាន្ត អគ្គលេខាធិការ​អាជ្ញាធ​រ​ទន្លេសាប បាន​ដឹកនាំ​ក្រុមការងារ​ចុះ​ធ្វើការ​ត្រួតពិនិត្យ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ការងារ​បោះបង្គោល​ព្រំ​តំបន់​៣ ក្នុងភូមិ​សាស្ត្រ​ឃុំ​តា​ប៉ុន ស្រុក​សង្កែ និង​ឃុំ​ព្រែក​ហ្លួង ស្រុក​ឯក​ភ្នំ ខេត្តបាត់ដំបង​
​ថ្ងៃ​ពុធ ១៤​រោច ខែ​ពិសាខ ឆ្នាំរោង ឆស័ក ព​.​ស​. ២៥៦៨ ត្រូវ​នឹង ថ្ងៃទី​៥ ខែមិថុនា ឆ្នាំ​២០២៤ ឯកឧត្តម សរ គឹម​សាន្ត អគ្គលេខាធិការ​អាជ្ញាធ​រ​ទន្លេសាប បាន​ដឹកនាំ​ក្រុមការងារ​ចុះ​ធ្វើការ​ត្រួតពិនិត្យ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ការងារ​បោះបង្គោល​ព្រំ​តំបន់​៣ ក្នុងភូមិ​សាស្ត្រ​ឃុំ​តា​ប៉ុន ស្រុក​សង្កែ និង​ឃុំ​ព្រែក​ហ្លួង ស្រុក​ឯក​ភ្នំ ខេត្តបាត់ដំបង ធ្វេ​ី​ការណែនាំ ផ្សព្វផ្សាយ និង​ពន្យល់ អំពី​ខ្លឹមសារ ស្មារតី​អនុក្រឹត្យ​លេខ​៨៣ អនក្រ​.​បក ចុះ​ថ្ងៃទី​២៦ ខែមេសា ឆ្នាំ​២០២៣ ដោយមាន​ការចូលរួម​សហការ​ពី​ឯកឧត្តម សឿ​ម ប៊ុន​រិ​ទ្ធិ អភិបាលរង​នៃ​គណៈ​អភិបាលខេត្ត​បាត់ដំបង និង​ជា​សមាជិក​អាជ្ញាធរ​ទន្លេសាប  និង​ឯកឧត្តម យិន សុ​ភី មេធាវី​ប្រចាំ​ក្រសួង​ធនធានទឹក និង​ឧតុនិយម  ព្រមទាំង​មន្ទីរ​ពាក់ព័ន្ធ អាជ្ញាធរ​ស្រុក មេឃុំ កងកម្លាំង ក្រុមការងារ​បច្ចេកទេស សហគមន៍ និង​ប្រជាពលរដ្ឋ ៕