កិច្ចប្រជុំ​ផ្ទៃក្នុង ស្តីពី​ការពិនិត្យ​សេចក្តីព្រាង​ចុងក្រោយ​នៃ​ផែនការ​សកម្មភាព​ការងារ​ឆ្នាំ​២០២១
នា​ព្រឹក​ថ្ងៃ​ពុធ​១៣​រោច ខែមាឃ ឆ្នាំជូត ទោស័ក ព​.​ស​២៥៦៤ ត្រូវ​នឹង​ថ្ងៃទី​១០ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ​២០២១ នៅ​សាលប្រជុំ​ក្រសួង​ធនធានទឹក និង​ឧតុនិយម  ឯកឧត្តម ម៉ៅ ហាក់ អនុប្រធាន​អាជ្ញាធរ​ទន្លេសាប  តំណាង​ដ៏​ខ្ពង់ខ្ពស់​ឯកឧត្តម លឹម គានហោ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួង​ធនធានទឹក និង​ឧតុនិយម និង​ជា​ប្រធាន​អាជ្ញាធរ​ទន្លេសាប បាន​ដឹកនាំ​សម្របសម្រួល​កិច្ចប្រជុំ​ផ្ទៃក្នុង ស្តីពី​ការពិនិត្យ​សេចក្តីព្រាង​ចុងក្រោយ​នៃ​ផែនការ​សកម្មភាព​ការងារ​ឆ្នាំ​២០២១ របស់​អគ្គលេខាធិការ​ដ្ឋា​ន នៃ​អាជ្ញាធរ​ទន្លេសាប​។  ជា​លទ្ធផល កិច្ច​ប្រជុំបាន​ឯកភាព​កែសម្រួល​ខ្លឹមសារ​
​ប្រធានបទ​សកម្មភាព ២០២១ និង​តារាង​ម៉ា​ទ្រិ​ច ដើម្បី​ប​ន្ស៉ី​លេខ​រៀង​នៃ​ផែនការ​មុន​ដាក់​ស្នើសុំ​ឯកឧត្តម​ប្រធាន​ពិនិត្យ និង​សម្រេច​ដ៏​ខ្ពង់ខ្ពស់ ។ ផែនការ​សកម្មភាព​នេះ អាច​នឹង​ពិនិត្យ​កែសម្រួល​ឡើងវិញ​ក្នុង​រយះពេល​អនុវត្តបាន​៦​ខែ ករណី​មានការ​ចាំបាច់ ដោយ​ជួប​បញ្ហា​ប្រឈម នានា​មិនអាច​អនុវត្តន៍​បន្តបាន​។​