រាជធានីភ្នំពេញៈ ក្នុងស្មារតីយកចិត្តទុកដាក់បន្តពង្រឹងការងារទទួលខុសត្រូវរបស់អាជ្ញាធរទន្លេសាប ឲ្យបានកាន់តែមានប្រសិទ្ធភាព ក្នុងដំណាក់កាលបដិវត្តឧស្សាហកម្ម 4.0 អាស្រ័យតាមប្រព័ន្ធបច្ចេកវិទ្យាព័ត៌មាន ឌីជីថល (Digital Information Technology System) រួមជាមួយការគាំទ្រដល់ដំណើរការបច្ចុប្បន្នភាពនៃការកសាងនិងអនុវត្តផែនការយុទ្ធសាស្ត្រ ៥ ឆ្នាំ ២០២១-២០២៥ ឲ្យទទួលបានជោគជ័យ ។ នាព្រឹកថ្ងៃទី១០ ខែកក្កដា ឆ្នាំ ២០២០ នៅអគ្គលេខាធិការដ្ឋាន នៃអាជ្ញាធរទន្លេសាប បានរៀបចំប្រជុំពិគ្រោះយោបល់លើគំនិតផ្តួចផ្តើមទស្សនទាននៃដំណើរការរៀបចំផែនការប្រតិបត្តិប្រាស្រ័យទាក់ទង ២០២១-២០២៣ ក្រោមការដឹកនាំសម្របសម្រួលដោយ ឯកឧត្តម ហ៊ែល តូនី អនុប្រធានអាជ្ញាធរទន្លេសាប ទទួលជួយលើការងារផែនការ និងគោលនយោបាយ តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់របស់ ឯកឧត្តម លឹម គានហោ រដ្ឋមន្ត្រីក្រសួងធនធានទឹក និងឧតុនិយម និងជា ប្រធានអាជ្ញាធរទន្លេសាប ដោយមានកចូលរួមពីឯកឧត្តម អស់លោក-លោកស្រី ដែលជាអនុប្រធាន អទស អគ្គលេខាធិការ អគ្គលេខាធិការរង ប្រធាន-អនុប្រធាននាយកដ្ឋាន ប្រធាន-អនុប្រធានការិយាល័យ និងមន្ត្រីបច្ចេកទេសក្រោមឱវាទអាជ្ញាធរទន្លេសាប ។